28 Yıllık Tecrübe

Prestij Dev Şemsiye

Prestij Dev Şemsiye San. ve Tic. LTD. ŞTİ. 1994 yılından itibaren üretimlerini grup şirketi olan Hidropaks Hidrolik San. ve TİC. A.Ş çatısı altından 4000m2 kapalı imalat alanında gerçekleştirmektedir.

Hidropaks hidrolik firmasının 28 yıllık tecrübesinin altında farklı ölçü ve modellerle hidrolik hareketli dev şemsiyeler üretmektedir. Tüm modellerimiz çalışmakta olduğumuz denizcilik - maden - demirçelik ve endüstri gruplarının tecrübelerine dayanarak kolay kurulum, kolay montaj, demontaj, hızlı açılıp kapanma kolaylığı özellikleri düşünülerek tasarlanmıştır.

Prestij Dev Şemsiye Orhanlı'da ki fabrikasında üretilmekte olup, servis ve montaj desteği hidrolik konusunda tecrübeli personellerimiz tarafından yapılmaktadır. 

Neden Prestij Dev Şemsiye?

28 yıllık tecrübemizin sonucunda mevcut markaların üretimlerinin zayıf yapıları, hidrolik sisteminin doğru projelendirilip doğru ekipman seçilmemesi ve servis hızlarının düşük olduğu belirlenerek hidrolik ve çelik konstrüksiyonun dayanıklı ve amaca uygun ürünler ve modeller tasarlanıp üretilmiştir.

Presjtij Dev Şemsiye
1994 Yılından İtibaren

1994
Kuruluş Yılı
2000
Mutlu Müşteri
100
Çalışan
1
Fabrika
6
Model
750
Proje Tamamlandı